KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275493
nr 1227 5493
Oidentifierad konstnär, rosor, signerad, 1976. Olja på pannå, 16x13
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:58:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr